مجموعه ما در یک نگاه

تایم لاین مجموعه

۱۳۸۷

شروع فعالیت

ما از سال ۱۳۸۷ به عنوان تیم لیدر در این مدت در این صنعت فعالیت داشته‌ایم. از عمل‌های جراحی سنگین تا عمل‌های جراحی و زیبایی و درمان‌های پلاسما گرفته تا برداشتن خال کوبی، برداشتن موی دائمی، تزریق ژل و بوتاکس و… را انجام داده‌ایم.

ما هم‌چنین به عنوان با تجربه‌ترین تیم درمانی در کشور به خوبی می‌دانیم که کدام پزشک ضمن هزینه‌های معقول و منطقی می‌تواند نتائج عمل خوب و موفقیت‌آمیز به شما ارائه دهد، لذا از این جهت به هیچ عنوان نگران نباشید. ما در هر گام از مشاوره تا انجام عمل‌تان و حتی پس از آن همواره با شما خواهیم بود.

 

۱۳۸۸

شهر مشهد

سال ۱۳۸۸ و پس از چند ماه فعالیت در شهر شیراز، تصمیم به مهاجرت به شهر مشهد گرفته شد. آن زمان عمل‌های زیبایی به مانند الان رواج زیادی نداشت، حتی از کشورهای عربی که برای درمان می‌آمدند، آنان نیز بیش‌تر برای انجام عمل‌های جراحی مانند چشم، ستون فقرات و… به شهر شیراز می‌آمدند که اغلب از کشورهای حوزه خلیج فارس بودند. اما در مورد مشهد، اغلب بیماران از کشور جمهوری عراق بودند که برای زیارت اماکن مقدس می‌آمدند و هم زمان به درمان می‌پرداختند که به اصطلاح خودشان یک تیر و دو نشان را هدف می‌گرفتند.

آن سال‌ها به تازگی گردش‌گری سلامت در کشور شناخته شده بود و آن چنان که باید و شاید به آن اهمیت داده نمی‌شد. الحق که روزهای سختی بود و ارائه این خدمت جدید بود و در عین حال به خاطر جدید بودن آن پر از استرس و هیجان‌انگیز بود.

۱۳۹۰

شهر اهواز

پس از دو سال فعالیت و توسعه و کسب تجربه در شهرهای شیراز و سپس مشهد، بسیاری از بیماران که از کشور جمهوری عراق برای زیارت و درمان می‌آمدند تمایل داشتند بعضی از مراجعه‌های پزشکی خودشان را در شهر نزدیک‌تری ادامه دهند تا روند درمان و بهبودی تسریع یابد و در هزینه‌های سفر صرفه جویی کنند از این رو این افراد یا خود یا دوستان و خویشاوندان‌شان را که معمولاً از استان‌های جنوبی عراق بودند را به شهر اهواز ارجاع می‌دادند تا درمان شوند.

در این زمینه بسیاری از بیمارانی که به ما در مشهد مراجعه می‌کردند از ما کمک می‌خواستند تا در شهر اهواز نیز به آنان خدمات ارائه دهیم و پزشکان خوب معرفی کنیم. این بود که در سال ۱۳۹۰ شعبه شهر اهواز نیز شروع به فعالیت نمود.

۱۳۹۱

وب‌سایت

با گسترش فعالیت و ورود توریست بسیار زیاد به ایران و توجه دولت به صنعت گردش‌گری و گردش‌گری سلامت پس از این همه سال تصمیم به راه‌اندازی یک وب‌سایت شدیم که همان سال نیز نصب و راه‌اندازی شد.

آن زمان خبری از این همه شبکه‌های اجتماعی و تجربه کافی در محیط مجازی نبود و فعالیت همه به وبلاگ یا وب‌سایت محدود می‌شد. شاید در انتخاب دامنه سایت پس از تلاش‌های مکرر بهترین دامینی که می‌شد انتخاب کرد این بود: “به ایران سفر کنید”.

بازدید از وب‌سایت Travel2Iran

۱۳۹۳

بازگشت

با توجه به اهمیت فوق العاده شهر زیبای شیراز و سفرهای مکرر مردم کشورهای حوزه خلیج فارس به این شهر و خصوصاً عمانی‌ها جای خالی خود را در این شهر حس کردیم. بنا بر این تصمیم بر این شد تا حداقل کم کم این شهر را تحت پوشش خدمات خود قرار دهیم که به صورت بسیار کم رنگ در این شهر خدمات خود را به مهمانان اتباع خارجه در زمینه پزشکی ارائه می‌دادیم.

۱۳۹۵

تهران

پایتخت هر کشور معمولاً در سفرهای توریستی و درمانی برای همه گردش‌گران در اولویت قرار دارد. تهران اولین شهر کشور بود که از گردش‌گری سلامت استقبال کرد و نقطه آغاز این صنعت مهم از این شهر بود. سال‌های آغاز این صنعت گردش‌گران جز تهران شهر دیگری را برای درمان نمی‌شناختند یا بهتر است بگوییم تهران را به شهرهای دیگر ترجیح می‌دادند. پس از گذشت چند سال شهر مشهد نیز تبدیل به قطب درمانی شد. شیراز نیز به نوبه خود سهم کوچکی از این صنعت داشت که البته از قدیم الأیام اعراب به آن “دار الشفاء” می‌گفتند. در حال حاضر شهر شیراز قطب گردش‌گری سلامت به شمار می‌آید.

۱۳۹۶

شیراز

شاید نقطه عطف شرکت پس از این سال‌ها به بازگشت فعالیت بسیار جدی شیراز بر می‌‌گردد که بسیاری از معادله‌ها را تغییر داد. در این سال فعالیت شرکت با قدرت هر چه تمام‌تر از سر گرفت و مدیران مدارک حرفه‌ای جدید و شرکت مجوزهای بسیاری را حاصل نمود.

ترقی و پیش‌رفت شرکت از این سال آغاز و بسیاری از خدمات جدید به شرکت اضافه شد.

۱۳۹۷

عمان

در سال ۱۳۹۷ و پس از گذشت یک دهه فعالیت در زمینه گردش‌گری و گردش‌گری سلامت و با توجه به ورود زیاد مسافران عمانی به شهر شیراز، راه‌اندازی شعبه عمان به همت شعبه شیراز انجام شد.

بازدید از وب‌سایت شعبه عمان

۱۳۹۷

بخش فارسی

پیش از این سال در بخش فارسی به بیماران ایرانی خدمت رسانی می‌کردیم، اما در سال ۱۳۹۷ این مجموعه تصمیم گرفت تا با جدیت بیش‌تری در برخی از شهرها با توجه به تجربه چندین ساله پزشکان خوب و ماهر را به هم‌وطنان عزیزمان معرفی کنیم.

این شهرها به ترتیب: مشهد، تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، اهواز و رشت می‌باشند.

در صورتی که تمایل دارید تا در شهر دیگری فعالیت داشته باشیم می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما این موضوع را با ما در میان بگذارید.

جمع‌بندی

تاکنون

آن‌چه که یک مجموعه را از سایر شرکت‌های دیگر متمایز می‌سازد تجربه زیاد آن در همان زمینه است. زمینه پزشکی زمینه‌ای است که فعالان در آن باید از معلومات کافی برخوردار باشند تا بتوانند مشاوره صحیح و عملی به بیماران ارائه دهند. خوش‌بختانه این مجموعه با گذشت این همه سال توانسته به هزاران نفر مشاوره تخصصی و فوق تخصصی ارائه دهد و شفاء را به بیماران هدیه دهد.

از بدو فعالیت تاکنون این مجموعه با افتخار توانست برای کشور عزیزمان ارز آوری کند و در رونق اقتصادی سهیم باشد، اضافه بر آن با گسترش فعالیت در حال حاضر این مجموعه با دو شرکت ثبت شده با نام مشترک “فردوس” در زمینه گردش‌گری، گردش‌گری سلامت، صدور ویزا، مهاجرت، اقامت، صادرات و واردات، فن‌آوری اطلاعات، مشاوره کسب و کار و… توانست گام‌های مهمی بردارد.

به مشاوره نیاز دارید؟ خوب، ما خوشحالیم که در مورد هر گونه سؤال یا اطلاعاتی که ممکن است لازم داشته باشید به شما کمک کرده و به شما توصیه‌های لازم ارائه کنیم.